4 טעויות גדולות שאתם עלולים לעשות בעמוד ה"אודות" שלכם

//4 טעויות גדולות שאתם עלולים לעשות בעמוד ה"אודות" שלכם

4 טעויות גדולות שאתם עלולים לעשות בעמוד ה"אודות" שלכם

הסיפור משעמם

משעמםלכל אחד יש סיפור. מאיפה אתה, מתי נולדת, מה למדת בבית הספר, וכו', וכו'… עבור רובנו, הסיפור הוא די רגיל. שלי הוא בהחלט אחד הרגילים. החוכמה היא למצוא את הדרך הנכונה לספר אותו, כך שהוא לא ישעמם את הקהל עד דמעות. הוא צריך להיות כתוב באותו סגנון כמו הבלוג, או התוכן ברשת החברתית שלך, או כל תוכן אחר שנמצא שם, בחוץ.
אזהרה קטנה: אם את\ה יזם\ת יחידים, אנא מכם אל תכתבו בגוף שלישי. אני חושבת שאנשים עושים את זה בגלל שהם חושבים שזה נשמע יותר מקצועי, אבל למעשה זה נשמע פחות אישי.

לא לפצל

לפני מספר שבועות היה לי רגע של הבהרה בזמן ששוחחתי על עמודים עם לקוח. עמוד ה"אודות" שלכם הוא המקום בו אתם אמורים לחלוק את כל המידע המפריד ביניכם ובין האנשים האחרים בתעשייה. העיסוק שלכם, מה אתם – יהיה זה מעצב אינטרנט, צלם, או בלוגר – זוהי הנקודה הקבועה. אנשים כנראה מכירים את החלק הזה לפני שהם לחצו על עמוד ה"אודות".
לכן, יש צורך לפצל. אתם לא אמורים לדבר על אותה נקודה קבועה, אלא על כל הדברים שהקורא טרם יודע עליכם.
דרך נוספת לחשוב על הנושא היא מה יש לי וללקוח\קורא המושלם במשותף? ספרו על כך.
אם זה מישהו שמעסיק אתכם, סביר להניח שהכישורים שלכם הם לא תכונה משותפת אצלכם.
במקרה שלי, אני אוהבת לעבוד בסביבה עם נשים יצירתיות – מעצבות פנים, מתכננות אירועים וכדומה.
במקום לספר על כמה שאני אוהבת לכתוב קוד, אני צריכה להציג את כמה שאני מעריכה חללים המעוצבים היטב וכמה שציוד משרדי ופרחים טריים גורמים ללב שלי לדפוק מהר יותר (רואים למה אני מתכוונת? למה אין לנו את זה בפנים?!).

היררכיה מיותרת

אני לא אחת הנשים שחושבים שכל פוסט בבלוג דורש כותרת, מילים מדוגשות ושלושה צבעים שונים בשביל להפוך ל"נסרקים" יותר. לפעמים את צריכה פשוט לכתוב. אבל בעמוד ה"אודות"? של העסק שלך? אנשים צריכים משהו שירתק אותם.

אי הפגנת היכולות שלך

אני מעצבת Web. למה יש לי עמוד מלא במלל? אם אתה כותב, תכתוב. אם אתה אדם ויזואלי, עשה את זה בצורה ויזואלית. החדשות הטובות לגבי עמודי "אודות" היא שהם יכולים להיות מה שתרצו, ולרוב יצירתיות מאוד עוזרת! היו שונים.

מהו האתגר הגדול ביותר עבורגם עם עמוד ה"אודות" שלכם?

מוזמנים להגיב

תגובות

2017-05-04T16:40:25+00:00נובמבר 23rd, 2015|טיפים|