בניית אתר וורדפרס רספונסיבי

/בניית אתר וורדפרס רספונסיבי
בניית אתר וורדפרס רספונסיבי2017-05-04T16:40:24+00:00

בשנת 2015, אין כמעט בעל עסק שמוכן להיות בעל אתר אינטרנט שאינו רספונסיבי. כפי שאין כמעט שום מעצב Web שעדיין דובק בעיצוב אתר שאינו רספונסיבי.

אתר רספונסיבי להינומןרובנו כבר יודעים איך נראה אתר רספונסיבי. אולם, אתרים רספונסיביים הם אתרים אשר המתאימים עצמם לפי גודל המסך של המכשיר, מבלי לאבד את השימושיות והקריאות שלהם. אתרים רספונסיביים נראים נהדר כל טלפון נייד ברזולוציה של 320X240 באותה מידה בה יראו היטב במסכים שולחניים ברזולוציה של 1920X1080.

למה אתרים רספונסיבים חשובים:

  • כ-50% מהשתמשים מעדיפים לגלוש באינטרנט במכשירים ניידים כגון טלפונים, טאבלטים וכו'.
  • ניווט באתרים שאינם רספונסיביים הוא לרוב אתר רספונסיבי עבור ענת וילוז'ניחוויה איומה. לעומת זאת, אתר רספונסיבי מציע תפריט ניווט המסודר היטב.
  • אתרים שאינם רספונסיבים הם פשוט מיושנים ולכן אינם משאירים רושם טוב במיוחד על המבקרים שלכם בפעם הראשונה. לכן, יש סיכוי שאתה עלול לאבד חלק מלקוחותיך בגלל אתר מיושן, כיוון שאתר האינטרנט מייצג את העסק שלך.
  • אתר רספונסיבי יכול לעזור לך לשפר את הדירוג שלך בגוגל, כיוון שהחברה הכריזה כי תעניק יתרונות מסויימים בדיורג לאתרים ידידותיים למובייל בעתיד הקרוב.
  • בשביל להריץ קמפיין ממומן מוצלח, השימוש בעמודי נחיתה רספונסיבים יכול לשפר את סיכויי ההמרה (יצירת הקשר על ידי לקוח פוטנציאלי).
  • לעסקים קטנים לעתים קרובות קשה לנהל יותר מאתר אחד ביעילות. לכן עיצוב אתר רספונסיבי חשוב יותר להם, אתר וורדפרס רספונסיבי למדבירבשל מבנה "הכל כלול" שהוא מציע לעומת אתרי מובייל רגילים.

לסיכום

מבנה אתר רספונסיבי נחוץ לכל עסק בשל הפופולריות ההולכת וגדלה של מכשירים ניידים. אתר מובייל מתאים גם הוא כפתרון, אך תחזוקתם של שני אתרים בו-זמנית, כולל התוכן וההתאמה למנועי חיפוש (SEO), עלולה להיות הוצאה גדולה מאוד עבור עסק קטן. לכן, למה לא ללכת על אתר רספונסיבי שיעבוד נפלא על כל מסך עם UI ו-UX איכותיים. מי שמשתמש כרגע באתר בן 10 שנים או יותר, ולא מרגיש את הצורך במבנה רספונסיבי, חייב לחשוב על עיצוב מחדש של האתר תוך כדי מחשבה על העתיד.